O firmie

AKO BHP

AKO BHP powstało w 2006 r. jako partner wspierający podmioty gospodarcze z różnych obszarów biznesowych w zakresie usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną środowiska.

Wyróżnia nas kompleksowość realizowanych usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Jako nieliczni na rynku oferujemy całościowy i w pełni kompatybilny komplet usług BHP i środowiskowych spersonalizowany pod konkretne potrzeby odbiorcy.

Dostarczamy rozwiązania na każdym etapie: począwszy od doradztwa poprzez wdrożenie odpowiednich rozwiązań kończąc na ich bieżącym nadzorze.

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia, zrealizowaliśmy dziesiątki różnych projektów, jesteśmy na bieżąco z obowiązującym prawem i przepisami a nasz zespół to doświadczeni eksperci nieustannie poszerzający swoją wiedzę poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach. Dzięki temu możemy zagwarantować to, że proponowane przez nas rozwiązania są skuteczne.

Działamy we wszystkich gałęziach gospodarki na terenie całej Polski. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty z branż takich jak: budownictwo kolejowe, kubaturowe, drogowe, mostowe, produkcja, administracja itp.